Stylizacja brwi i rzęs Paulina Ejiofor Atelier
Jesteś tutaj:

Stylizacja brwi i rzęs

Przedłużanie rzęs

Jeśli Twoje rzęsy są krótkie, jasne Twoje spojrzenie mało wyraźne lub po prostu męczy Cię codzienne nakładanie i zmywanie makijażu oczu zabieg przedłużania rzęs to coś w sam raz dla Ciebie! Przedłużone rzęsy w cale nie muszą nie muszą wyglądać sztucznie! Do dyspozycji mamy wiele opcji skrętu i grubości rzęs, a także kilka różnych metod ich aplikacji.

My same jesteśmy zwolenniczkami lekkich aplikacji, ale to do Ciebie należy wybór czy wolisz ultranaturalne cieniutkie rzęsy 1:1 czy bogatsze rzęsy wykonane metodą 3D. Jakiej metody jednak nie wybierzesz, my zadbamy o to aby wyglądały one estetycznie. Co więcej, po zabiegu przedłużania rzęs Twoje spojrzenie będzie wyglądało pięknie i nawet jeśli nie nałożysz makijażu już nikt nie zapyta czy źle się dzisiaj czujesz bo wyglądasz jakoś tak niewyraźnie.

Przedłużanie rzęs Paulina Ejiofor Atelier

Lifting, laminacja i botox rzęs

Twoje rzęsy są proste jak kołki? Wyglądasz przez to jak byś była zmęczona? Twoje oczy wyglądają na mniejsze, półprzymknięte? Zabieg liftingu, laminacji i botoxu rozwiąże ten problem! Podczas zabiegu nawijamy rzęsy klientki na specjalne wałeczki i przy użyciu profesjonalnych preparatów utrwalamy ich skręt w nowej pozycji! Dodatkowo nakładamy na nie keratynę i botox, które odżywią Twoje rzęsy co z czasem sprawi, że zrobią się grubsze i dłuższe. Na rzęsy nakładamy również hennę aby oczy były jeszcze mocniej podkreślone!

Lifting Paulina Ejiofor Atelier

Stylizacja brwi z użyciem Brow Henny lub farbki

Brwi trudne do okiełznania? Kształt nie taki jak sobie wymarzyłaś? Widoczne przerzedzenia? Stylizacja brwi to niby drobny, nieinwazyjny zabieg, ale dobrze wykonana potrafi zmienić wygląd całej twarzy. Składa się na nią regulacja, architektoniczny rozrysunek i koloryzacją Brow Henną lub farbką. Ujarzmiamy, ale pozostawiamy jak najwięcej włosków dla naturalnego efektu! Oczywiście brwi dobieramy do preferencji i oczekiwań każdej klientki bo jak wiemy każdy z nas ma własny wzór piękna!

Stylizacja brwi Paulina Ejiofor Atelier

Zapraszamy na stylizację brwi i rzęs szytą na miarę!

Sprawdź cennik stylizacji brwi i rzęs
w Paulina Ejiofor Atelier

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.