Zabiegi Paulina Ejiofor Atelier
Jesteś tutaj:

Zabiegi w Paulina Ejiofor Atelier

Depilacja laserowa Paulina Ejiofor Atelier

DEPILACJA LASEROWA

Zbędne włoski utrudniają Ci życie? Masz już dosyć maszynki, depilatora czy wosku? Depilacja laserowa Light Sheer to odpowiedź na Twoje zmartwienia!

Makijaż permanentny Paulina Ejiofor Atelier

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Chciałabyś wstawać rano i nie musieć marnować czasu na dopracowywanie codziennego make-upu? Budzić się nieprzezroczysta? Spełnimy Twoje marzenia!

Zabiegi na twarz Paulina Ejiofor Atelier

ZABIEGI NA TWARZ

Marzycie o tym aby zachować młody wygląd jak najdłużej? Aby oznaki upływającego nieubłaganie czasu przestały być zmartwieniem? Mamy na to rozwiązanie!

Stylizacja brwi i rzęs Paulina Ejiofor Atelier

STYLIZACJA BRWI I RZĘS

Jeśli Twoje brwi i rzęsy są krótkie, jasne lub po prostu męczy Cię codzienne nakładanie i zmywanie makijażu oczu zabieg przedłużania rzęs to coś w sam raz dla Ciebie.

Depilacja pastą cukrową Paulina Ejiofor Atelier

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Depilacja pastą cukrową zapewnia spokój na 2-3 tygodnie i jest idealną metodą depilacji dla osób u których nie sprawdzi się depilacja laserowa np. osób o jasnych włoskach!

Endermologia Paulina Ejiofor Atelier

ENDERMOLOGIA

Cellulit to zmora większości kobiet! Wybierz redukujący cellulit, ujędrniający skórę oraz poprawiający sylwetkę i Twoje samopoczucie zabieg endermologii.

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.