Makijaż permanentny Paulina Ejiofor
Jesteś tutaj:

Makijaż permanentny

Chciałabyś wstawać rano i nie musieć marnować czasu na dopracowywanie codziennego make-upu? Budzić się nieprzezroczysta? Możemy spełnić Twoje marzenia! Makijaż permanentny to zabieg, który nie tylko sprawia, że wyglądamy piękniej, ale ułatwia codzienne funkcjonowanie i oszczędza nasz czas!

Makijaż permanentny to w dzisiejszych czasach niesamowicie popularny zabieg i w cale nas to nie dziwi! Każda z nas chce wyglądać dobrze i czuć się pewnie, niezależnie od pory dnia czy nocy. W swoich pracach dążymy jednak do tego aby mimo wszystko makijaż wyglądał naturalnie, delikatnie, staramy się podkreślić to co w Was najlepsze i dopasować makeup do Was a nie Was do makeupu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, bardzo dużo czasu poświęcamy na sam rozrysunek, na bieżąco konsultując go z klientką. Oczywiście są pewne wzory według których taki rozrysunek powinien być wykonany, ale to w końcu Wy będziecie „go nosić” i do Was należy ostateczna decyzja. Czasem debaty z klientką trwają naprawdę długo, nanosimy wiele poprawek, idziemy na kompromisy aby obydwie strony były usatysfakcjonowane, dlatego właśnie nigdy się nie spieszymy. Makijaż permanentny jest zabiegiem ekskluzywnym i tak właśnie go traktujemy.

MICROBLADING PRZEDMICROBLADING PO

Wiele osób latami zastanawia się nad wykonaniem makijażu permanentnego, z jednej strony ze względu na cenę, a z drugiej ponieważ chcą mieć pewność, że trafią w dobre ręce, a efekt zabiegu będzie spełniał ich oczekiwania. Aby ułatwić Paniom wyobrażenie sobie jak krok po kroku taka wizyta powinna wyglądać i co jest prawidłowe, a co nie, poniżej lista etapów zabiegu makijażu permanentnego:

 1. Zgoda na zabieg – na tym etapie otrzymasz ankietę wraz z całą listą przeciwwskazań oraz możliwych skutków ubocznych. Przed jej podpisaniem powinnaś się wnikliwie zapoznać z jej treścią bo ewentualne przeciwwskazania mogą mieć wpływ na efekt końcowy i bezpieczeństwo zabiegu.
 2. Konsultacja – specjalista stara się poznać oczekiwania klienta, jego preferencje co do kształtu, dobiera odpowiednią metodę makijażu (bo niestety nie wszystko jest możliwe do wykonania na każdym rodzaju skóry), pokazuje Pani jak wyglądają przykładowe efekty oraz omawia jakie będą etapy samego już zabiegu.
 3. Zdjęcie przed zabiegiem – niezbędne aby móc obiektywnie porównać wygląd przed i po zabiegu oraz ocenić jego efekt.
 4. Znieczulenie wstępne? – pewnie pojawi się myśl „Skąd pytajnik?”. Nie do każdej części twarzy będziemy używać znieczulenie wstępnego. W przypadku brwi, nie będziemy go nakładać, zwłaszcza do metod włosowych. Niestety niektóre maści rozmiękczają naskórek i zdecydowanie utrudniają wykonanie perfekcyjnego makijażu. Stosujemy natomiast znieczulenie na otwartą skórę po wstępnym „przedrapaniu” jej w miejscu zabiegu.
 5. Próba alergiczna- dwa drobne zadrapania, po jednym za każdym uchem. Pierwsze ma sprawdzić czy nie będzie reakcji uczuleniowej na pigment, drugie na znieczulenie. Niby drobiazg, a daje i klientce i osobie wykonującej zabieg poczucie większego bezpieczeństwa!
 6. Rozrysunek wstępny – to jedna z najważniejszych części zabiegu! Linergistka powinna rozrysować całość makijażu wraz z wypełnieniem, nie tylko kontur(jeśli to możliwe), a następnie pokazać klientowi czy wszystko jego zdaniem jest w porządku. Dopiero gdy klientka w pełni zaakceptuje kształt możemy przystępować do dalszych działań.
 7. Pigmentacja – wprowadzanie barwnika na poziomie pomiędzy naskórkiem na skórą właściwą. Bardzo ważna jest głębokość podania pigmentu. Zbyt płytko zaaplikowany barwnik zniknie wraz ze złuszczającym się naskórkiem, z kolei zbyt głęboko podany pigment nabierze brzydkiego, zimnego odcienia ( w przypadku brwi blado-grafitowego), a ostre z pozoru kreski „rozleją” się pod skórą.
 8. Zdjęcie pozabiegowe – jak wyżej wspomniałam, dla porównania.
 9. Zalecenia pielęgnacyjne – specjalista powinien poinstruować klientkę jak należy dbać o makijaż, a najlepiej dodatkowo przekazać jej zalecenia w formie pisemnej. Jak wiadomo pamięć bywa zawodna, wiec lepiej mieć „ściągę”
MICROBLADING PRZEDMICROBLADING PO
BRWI OMBRE PRZEDBRWI OMBRE PO
MICROBLADING PRZEDMICROBLADING PO

Sprawdź cennik Makijażu permanentnego
Bezpłatna konsultacja PRZED ZABIEGIEM

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.