Jesteś tutaj:

SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W swojej karierze zawodowej miałam okazję uczestniczyć w wielu kursach i kongresach, wciąż z resztą regularnie staram się podnosić swoje kwalifikacje. Nie robię tego, bo muszę, lecz dlatego, że chcę być coraz lepsza dla Was. Podczas prowadzenia szkoleń staram się połączyć uzyskaną na nich wiedzę i wieloletnie doświadczenie zarówno z samej techniki, jak i pracy z klientem oraz prowadzenia biznesu. Dzielę się każdym najdrobniejszym szczegółem mogącym mieć wpływ na jakość waszych pigmentacji. Staram się zaszczepić w swoich kursantach perfekcjonistyczne podejście do pracy, bo to zapewni Wam pełny grafik i spokojną głowę.

Paulina Kafel

Szkolenie Basic Microblading

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej styczności z makijażem permanentnym metodą microbladingu i takich, które mimo wcześniejszych szkoleń z tej techniki, nią nie pracują. Jeśli więc chcesz nauczyć się metody umożliwiającej uzyskanie efektu do złudzenia przypominającego naturalne brwi, to kurs makijażu permanentnego z techniki microbladingu to coś dla Ciebie!

Czas trwania: 2 dni stacjonarne + praca własna (max 6 miesięcy) + 1 dzień stacjonarny (opcjonalnie)

Koszt szkolenia z makijażu permanentnego: 6500 zł netto

Szkolenie Masterclass Microblading

Szkolenie z makijażu permanentnego przeznaczone dla osób już wykonujących metodę microbladingu, które chciałyby, aby ich prace weszły na wyższy poziom. Zajęcia podczas kursu Masterclass pozwolą Ci nauczyć się bardziej złożonych układów włosków oraz wyeliminować ewentualne błędy techniczne. Na idealne brwi permanentne, wyglądające pięknie nie tylko bezpośrednio po zabiegu, ale i po wygojenia składa się wiele drobnych elementów. Być może taki właśnie drobiazg odmieni rezultaty Twoich prac!

Czas szkolenia: 1 dzień stacjonarny

Cena: 3500 zł netto