Jesteś tutaj:

SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W swojej karierze zawodowej miałyśmy okazję uczestniczyć w wielu kursach i kongresach, wciąż zresztą regularnie staramy się podnosić swoje kwalifikacje. Nie robimy tego, bo musimy, lecz dlatego, że chcemy być coraz lepsze dla Was. Podczas prowadzenia szkoleń staramy się połączyć uzyskaną na nich wiedzę i wieloletnie doświadczenie zarówno z samej techniki, jak i pracy z klientem oraz prowadzenia biznesu. Dzielimy się każdym najdrobniejszym szczegółem mogącym mieć wpływ na jakość waszych pigmentacji. Staramy się zaszczepić w swoich kursantach perfekcjonistyczne podejście do pracy, bo to zapewni Wam pełny grafik i spokojną głowę.

Szkoleniowcy Paulina i Dominika

Szkolenia z makijażu permanentnego brwi

SZKOLENIE BASIC microblading

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej styczności z makijażem permanentnym metodą microbladingu i takich, które mimo wcześniejszych szkoleń z tej techniki, nią nie pracują. Jeśli więc chcesz nauczyć się metody umożliwiającej uzyskanie efektu do złudzenia przypominającego naturalne brwi, to kurs makijażu permanentnego z techniki microbladingu to coś dla Ciebie!

Czas trwania: 2 dni stacjonarne + praca własna (max 6 miesięcy) + 1 dzień stacjonarny (opcjonalnie)

Koszt szkolenia z makijażu permanentnego: 10 000 zł netto

SZKOLENIE MASTERCLASS microblading

Szkolenie z makijażu permanentnego przeznaczone dla osób już wykonujących metodę microbladingu, które chciałyby, aby ich prace weszły na wyższy poziom. Zajęcia podczas kursu Masterclass pozwolą Ci nauczyć się bardziej złożonych układów włosków oraz wyeliminować ewentualne błędy techniczne. Na idealne brwi permanentne, wyglądające pięknie nie tylko bezpośrednio po zabiegu, ale i po wygojenia składa się wiele drobnych elementów. Być może taki właśnie drobiazg odmieni rezultaty Twoich prac!

Czas szkolenia: 1 dzień stacjonarny

Cena: 5000 zł netto

SZKOLENIE BASIC ombre

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zacząć pracę w zawodzie linergisty lub dla takich, które pomimo wcześniejszych szkoleń nie wykonują makijażu permanentnego brwi metodą ombre. Jeśli chcesz nauczyć się metody, która za pomocą cieniowania nadaje brwiom idealny kształt, a także wyrównuje delikatne asymetrie to kurs makijażu permanentnego tą techniką jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli interesuje Cię to szkolenie, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci harmonogram.

Czas trwania: 2 dni stacjonarne

Grupy: 1-2 kursantki

Koszt szkolenia z makijażu permanentnego: 4900 zł netto

Szkolenia z makijażu permanentnego ust

SZKOLENIE usta

Szkolenie przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z makijażem permanentnym ust, bądź pomimo odbytych szkoleń nie wykonują tego zabiegu. Dzięki szkoleniu zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz umiejętność do samodzielnej pigmentacji, a także nauczysz się odpowiednio podkreślić kształt ust. Jeśli zainteresowało Cię to szkolenie, napisz do nas a my prześlemy Ci harmonogram.

Czas trwania: 2 dni stacjonarne

Grupy: 1-2 kursantki

Koszt szkolenia z makijażu permanentnego: 4900 zł netto

Szkolenia z makijażu permanentnego oka

SZKOLENIE zagęszczenie linii rzęs & kreska dekoracyjna

Szkolenie z makijażu permanentnego powiek skierowane jest do osób, które ukończyły wcześniej szkolenie z makijażu permanentnego brwi i/lub ust. Nauka podczas szkolenia obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Jeżeli zainteresowało Cię to szkolenie, skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci harmonogram.

Czas trwania: 2 dni stacjonarne

Grupy: 1-2 kursantki

Koszt szkolenia z makijażu permanentnego: 4900 zł netto