Jesteś tutaj:

Zapraszamy do Paulina Ejiofor Clinic

Paulina Ejiofor Clinic jest gabinetem funkcjonującym na krakowskim rynku usług beauty już od 2013 roku. Jest miejscem stworzonym z pasji i chęci świadczenia usług na najwyższym poziomie, które dają pełną satysfakcje i zadowolenie klienta.

Paulina Ejiofor Clinic powstało po własnych, niekoniecznie najlepszych doświadczeniach z gabinetami kosmetologicznymi i jakością usług w nich wykonywanych. Tworząc gabinet zależało mi aby prowadzone przez nas terapie wyróżniały się najwyższą skutecznością, ale jednocześnie aby były one w pełni bezpieczne.

W ofercie mamy tylko takie rodzaje zabiegów co do których efektywności jesteśmy przekonane i z których same chętnie korzystamy. Wykonując każdy z nich, przeprowadzamy go tak jak same chciałybyśmy być obsłużone. Do zabiegów zawsze używamy najlepszych produktów i najwyższej klasy sprzętu. Również my same wciąż  pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i kosmetologii.

PAULINA EJIOFOR

MAGISTER FIZJOTERAPII, WŁAŚCICIEL

Studia licencjackie oraz magisterskie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej ukończyła w Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Praktyki zawodowe odbyła w licznych placówkach rehabilitacyjnych i SPA. Doświadczenie zawodowe uzyskała współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami.

Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych. W gabinecie Paulina Ejiofor Clinic specjalizuje się w makijażu permanentnym metodą microbladingu, z którego to zakresu uzyskała prestiżowy tytuł PhiBrows Artist. W zabiegach makijażu permanentnego przydatna jest jej wrodzona dokładność i cierpliwość. W pozostałych zabiegach, pełni funkcję doradczą. W pracy zawodowej kieruje się zasadą „jeśli masz coś robić, rób to dobrze” co w tym wypadku oznacza, że zabiegi mają być skuteczne.

Paulina Kafel

Karolina Plewa

KOSMETOLOG

Absolwentka kierunku kosmetologia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Naukę na studiach drugiego stopnia kontynuuje na tej samej uczelni. Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetologii.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie, starając się przy tym, aby każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Jest przekonana, że pracując w wymarzonym zawodzie wykonuje się go najlepiej.

DOMINIKA

KOSMETOLOG

Magistrantka kierunku kosmetologia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Wykonuje makijaż permanentny, stylizację brwi, a także zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Każdą wolną chwile poświęca na poszerzanie wiedzy na temat makijażu permanentnego, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Cechuje ją dokładność, sumienność oraz precyzyjność, dzięki czemu za każdym razem dąży do osiągnięcia perfekcji. Zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, starając się przy tym zapewnić przyjemną atmosferę.

Sprawdź cennik NASZYCH USŁUG
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI