Atelier Paulina Ejiofor Kraków
Jesteś tutaj:

Zapraszamy do Paulina Ejiofor Atelier

Paulina Ejiofor Atelier jest gabinetem funkcjonującym na krakowskim rynku usług beauty już od 2013 roku. Jest miejscem stworzonym z pasji i chęci świadczenia usług na najwyższym poziomie, które dają pełną satysfakcje i zadowolenie klienta.

Atelier powstało po własnych, niekoniecznie najlepszych doświadczeniach z gabinetami kosmetologicznymi i jakością usług w nich wykonywanych. Tworząc gabinet zależało mi aby prowadzone przez nas terapie wyróżniały się najwyższą skutecznością, ale jednocześnie aby były one w pełni bezpieczne.

W ofercie mamy tylko takie rodzaje zabiegów co do których efektywności jesteśmy przekonane i z których same chętnie korzystamy. Wykonując każdy z nich, przeprowadzamy go tak jak same chciałybyśmy być obsłużone. Do zabiegów zawsze używamy najlepszych produktów i najwyższej klasy sprzętu. Również my same wciąż  pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i kosmetologii.

PAULINA KAFEL

MAGISTER FIZJOTERAPII, WŁAŚCICIEL

Studia licencjackie oraz magisterskie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej ukończyła w Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Praktyki zawodowe odbyła w licznych placówkach rehabilitacyjnych i SPA. Doświadczenie zawodowe uzyskała współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami.

Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych. W gabinecie Paulina Ejiofor Atelier specjalizuje się w makijażu permanentnym metodą microbladingu, z którego to zakresu uzyskała prestiżowy tytuł PhiBrows Artist. W zabiegach makijażu permanentnego przydatna jest jej wrodzona dokładność i cierpliwość. W pozostałych zabiegach, pełni funkcję doradczą. W pracy zawodowej kieruje się zasadą „jeśli masz coś robić, rób to dobrze” co w tym wypadku oznacza, że zabiegi mają być skuteczne.

Paulina Ejiofor

Julia Gorbatenko

KOSMETOLOG

Ukończyła Krakowską Akademię A.F. Modzewskiego na kierunku kosmetologia, jest magistrem pielęgniarstwa, kontynuuje studia drugiego stopnia z kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia . Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest dla niej priorytetem. Swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy, najmniejszy nawet detal. Zawsze uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem do klientów.

Julia Gorbatenko

YULIA HETMANCHUK

KOSMETOLOG

W Paulina Ejiofor Atelier zajmuje się stylizacją i przedłużaniem rzęs. Wykształcenie artystyczne, które dało jej poczucie stylu i twórczej wizji uzyskała podczas studiów na Politechnice Lwowskiej na kierunku konserwacji dzieł sztuki. Następnie ukończyła szkolenia i kursy wizażu oraz stylizacji rzęs.

Jako stylistka pracowała w wielu gabinetach we Lwowie. Wykonuje różne rodzaje przedłużania rzęs, modeluje kształt oka, dopasowując rodzaj i styl aplikacji do rzęs naturalnych oraz preferencji klienta. W swojej pracy zawsze dąży do perfekcji, a uśmiech klientki po zabiegu daje jej dużo satysfakcji i energii do działania.

Yulia Hetmanchuk

Karolina Plewa

KOSMETOLOG

Absolwentka kierunku kosmetologia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Naukę na studiach drugiego stopnia kontynuuje na tej samej uczelni. Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetologii.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie, starając się przy tym, aby każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Jest przekonana, że pracując w wymarzonym zawodzie wykonuje się go najlepiej.

KAROLINA PLEWA

Sprawdź cennik NASZYCH USŁUG
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.