Depilacja laserowa Paulina Ejiofor
Jesteś tutaj:

Depilacja laserowa Light Sheer ET

Zbędne włoski utrudniają Ci życie? Masz już dosyć maszynki, depilatora czy wosku? Depilacja laserowa Light Sheer to odpowiedź na Twoje zmartwienia! Pozbądź się uciążliwych włosków raz na zawsze i podaruj sobie wygodę ! Przyjdź, sprawdź i przekonaj się na własnej skórze,

Temat depilacji laserowej znamy od podszewki. Zajmujemy się nim już ponad 9 lat. Natchnieniem do jego zgłebienia były własne problemy ze zbędnymi włoskami. Przetestowałyśmy mnóstwo różnych sprzętów oraz metod trwałego usuwania owłosienia i wybrałyśmy laser Light Sheer ET ze względu na jego najlepszą skuteczność i trwałość uzyskanych efektów. Nie jest to wygodny sprzęt do użytku dla nas jako specjalistów gdyż niewielki rozmiar głowicy sprawia, że zabiegi są dosyć żmudne, ale dzięki temu nasze klientki mogą cieszyć się gładką skórą już po 5-6 zabiegach, a to właśnie satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Jak działa laser?

Mogłybyśmy napisać, że wiązka światła lasera Light Sheer ET ma długość światła 808 nm i usuwa włoski na podstawie zjawiska fototermolizy oraz wiele innych mało zrozumiałych rzeczy. Nie będziemy jednak zasypywać Państwa trudnymi terminami i postaramy się wyjaśnić w jak najbardziej przystępny sposób na czym to wszystko polega. Laser emituje światło, którego zadaniem jest spalenie włosków znajdujących się w skórze, aby to jednak nastąpiło po pierwsze cebulka włosa nie może być wyrwana, po drugie włos musi posiadać melaninę (barwnik) bo to właśnie ciemny pigment „przyciąga” światło lasera.

Można by pomyśleć, ok jeśli wszystkie włoski są ciemne i laser je spali to powinien wystarczyć jeden zabieg a nie 5 czy 6. Skąd więc potrzeba zrobienia całej serii?

Już spieszymy z wyjaśnieniem. Mamy trzy fazy wzrostu włosa, w każdej z nich jest około 30% włosków aktualnie znajdujących się w skórze. Tylko jedna z faz daje możliwość permanentnego usunięcia owłosienia dlatego, że cebulka włosa na tyle ściśle wypełnia mieszek włosowy, że podczas jej palenia trwale uszkodzone zostają struktury tego mieszka. Wszystkie pozostałe włoski też zostaną spalone, co więcej również wypadną, ale nie zostaną usunięte trwale. Dlatego depilację trzeba kilka razy powtórzyć.

Sprawdź cennik depilacji laserowej Light Sheer ET
Bezpłatna konsultacja z próbą laserową

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.