Zabiegi na twarz Paulina Ejiofor Atelier
Jesteś tutaj:

Zabiegi na twarz

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i rewitalizacji, poprawy wyglądu oraz odmłodzenia skóry, w leczeniu cellulitu, rozstępów, przebarwień a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Polega ona na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów terapii, szybko poprawiających kondycję i wygląd skóry oraz zapobiegających wypadaniu włosów.

Do mezoterapii igłowej wykorzystuje wysoko wyspecjalizowane koktajle zawierające w swoim składzie substancje aktywne. Składy oraz stężenia różnią się w zależności od firmy, zastosowania i problemu. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami i kuracjami. W celu uzyskania optymalnych efektów konieczna jest seria zabiegów. Zaleca się wykonanie 3-6 sesji w odstępach 10-14 dni.

Z osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową

Marzycie o tym aby zachować młody wygląd jak najdłużej? Aby oznaki upływającego nieubłaganie czasu przestały być zmartwieniem? Dla tych z Was, które chciałyby cieszyć się piękna skórą jeszcze bardzo, bardzo długo mamy niespodziankę! Dwa zabiegi które podbiły nasze serca!

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym (PRP) nazywany również „wampirzym liftingiem” oraz fibryną bogatopłytkową (I-PRF). Jakich efektów możemy się spodziewać po serii zabiegów?

 • rewitalizacja, poprawa napięcia oraz zagęszczenia skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • likwidacja efektu podkrążonych oczu,
 • likwidacja blizn potrądzikowych,
 • zahamowanie łysienia andorogenowego oraz plackowatego.

Składniki stosowane podczas zabiegu to krwiopochodne materiały autoiomunologoczne zawarte we własnej krwi pacjenta charakteryzujące się biokompatybilnością, czyli brakiem efektów niepożądanych po ich podaniu. Po pobraniu własnej krwi pacjenta i jej odwirowaniu uzyskuje się najwyższe stężenie płytek krwi zawierających ponad 60 substancji czynnych oraz naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy oraz regeneracji tkanek, a także przebudowy naczyń.

Czym różnią się te dwa zabiegi i który wybrać?

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym charakteryzuje się szybkim uwolnieniem dużego stężenia czynników wzrostu, natomiast fibryna zawiera płytki krwi, które są zamknięte w trójwymiarowej strukturze i dzięki temu efekty zabiegu utrzymują się dłużej. Zabiegi z osoczem stymulują regenerację, rewitalizację oraz odmłodzenie naszej skóry. Najczęściej jesteśmy w stanie uzyskać na tyle osocza aby ostrzyknąć całą twarz.

Skoncentrowana forma fibryny stymuluje odnowę biologiczną tkanek, dlatego jest skuteczna przy głębokich zmarszczkach, zapadniętej skórze i ubytkach tkanek, jest również traktowana jako naturalny wypełniacz. W przeciwieństwie do osocza fibrynę stosujemy miejscowo gdyż jesteśmy w stanie odwirować jej tylko tyle aby ostrzyknąć np. okolicę oczu.

Peelingi chemiczne – świetny sposób na regenerację skóry!

Peelingiem nazywamy kontrolowane złuszczanie skóry pod wpływem działania substancji chemicznych lub biologicznych. Poza złuszczeniem naskórka po zabiegu następuje również pobudzenie produkcji nowych komórek! Poprzez zastosowanie peelingu chemicznego możemy:

 • spłycić zmarszczki i bruzdy
 • wygładzić i rozjaśnić pozbawioną blasku skórę
 • ujędrnić i zagęścić skórę
 • zniwelować blizny potrądzikowe
 • oczyścić i zmniejszyć przetłuszczanie się skóry
 • zmniejszyć rozszerzone pory
 • zredukować przebarwienia

Proces złuszczania komórek skóry jest zabiegiem kontrolowanym i nie ma niekorzystnego wpływu na organizm człowieka. W zależności od problemu wykonywana jest odpowiednia seria zabiegów. Można wykonać zabieg również jednorazowo w celu odświeżenia skóry.

Co należy wiedzieć zanim skorzystasz z peelingu chemicznego?

 • złuszczanie kwasem doprowadza do intensywniejszej regeneracji i przebudowy skóry
 • dla optymalnego efektu należy wykonać serię zabiegów
 • odstępy pomiędzy kolejnymi zabiegami to od 10 do 30 dni
 • bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona
 • po kilku dniach od zabiegu może występować widoczne złuszczanie naskórka
 • po peelingu chemicznym należy zrezygnować z ekspozycji na słońce, a w razie konieczności nakładać silne filtry UV
 • złuszczania kwasami nie można wykonywać przy aktywnej opryszczce
 • ciąża jest przeciwwskazaniem do wykonania peelingu

Sprawdź cennik ZABIEGÓW NA TWARZ
W pAULINA eJIOFOR aTELIER W kRAKOWIE

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.