Endermologia Paulina Ejiofor
Jesteś tutaj:

Endermologia

Cellulit to zmora większości kobiet! Same miałyśmy z nim duży problem dlatego postanowiłyśmy zakupić do gabinetu sprzęt, który pomoże zarówno naszym klientkom jak i nam samym! Wszystkie zabiegi, które znajdziecie w naszej ofercie, są tymi z których same chętnie korzystamy i w których rezultaty wierzymy bo przetestowałyśmy je na własnej skórze. Po odpowiednim researchu i zebraniu opinii na temat wielu sprzętów postawiłyśmy na Primelle. Pozytywne właściwości masażu próżniowego, nazywanego endermologią, obiły się o uszy zapewne dużej części z Was. Podciśnienie jest doceniane, a jego zbawienna moc wykorzystywana w szeregu zabiegów, już od bardzo dawna. Niesamowicie oddziałuje zarówno na skórę jak i tkanki podskórne.

Jakich efektow możemy spodziewać się po zabiegu endermologii?

 • redukcja cellulitu
 • pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej
 • poprawy sylwetki
 • polepszenie jędrności skóry
 • zmniejszenie widoczności rozstępów oraz blizn
 • pobudzenie krążenia krwi i limfy
 • poprawa przemiany materii
 • ograniczenie obrzęków
 • zmniejszenie napięcia mięśni

Poza wszystkimi cudownymi efektami endermologia dla wielu kobiet jest zabiegiem po prostu bardzo przyjemnym! Jest to ta chwila w trakcie tygodnia kiedy ktoś wreszcie o Was zadba, a dodatkowo Wasza skóra i sylwetka na tym skorzystają!

Sprawdź cennik zabiegu endermologii
W PAULINA EJIOFOR ATELIER

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.