Paulina Ejiofor Atelier cennik usług
Jesteś tutaj:

Promocje w Paulina Ejiofor Atelier

Paulina Ejiofor Atelier promocje Kraków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PAKIETACH PONIŻEJ.

Paulina Ejiofor Atelier depilacja promocja

Gładka skóra już na zawsze? Brzmi jak marzenie! Depilacja laserowa może je spełnić! Już teraz wykup SERIĘ depilacji laserowej Light Sheer ET w opcji 4+2 GRATIS. Ciesz się efektami depilacji laserowej małą, najskuteczniejszą głowicą. Ceny pakietów są niezwykle atrakcyjne i podajemy je poniżej.

Wykup serie zabiegów, zapomnij o codziennej depilacji i ciesz się gładką skórą! Kup teraz taniej i wykorzystaj w DOWOLNYM momencie.

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Paulina Ejiofor Atelier. Nasi specjaliści dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przed wizytą w naszym gabinecie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać przez aplikację Booksy lub telefonicznie.

PAULINA EJIOFOR ATELIER

Makijaż Permanentny, Laseroterapia i Kosmetologia

ul. Rzeczna 8, 30-021 Kraków

Godziny otwarcia:

Pon – pt 8:00 – 21:00

Sob – Nd nieczynne

Telefon+48 537 777 689

Telefonkontakt@paulinaejiofor.pl

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Paulina Ejiofor Atelier z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzecznej 8, 30-021 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.